O nas

 • Piły taśmowe
  Piły taśmowe


Produkcją pił taśmowych zajmujemy się od 2010r. Posiadamy jedną z najnowocześniejszych zgrzewalni pił taśmowych wyposażonych w urządzenia firmy IDEAL. Produkujemy piły taśmowe o dowolnej długości, które można zastosować do każdego typu przecinarki. Wiedza oraz doświadczenie zdobyte na przestrzeni minionych lat powodują, że oferowane przez nas produkty spełniają najwyższe normy jakościowe.

Nasze piły codziennie tną na tysiącach przecinarek taśmowych takich marek jak:
Bomar, Pilous, Pegas Gonda, Beka-mak, Amada, Behringer, Bianco, Kesmak, Proma, Kasto, Maktek, Cormak, Holzmann, Femi, Bernardo, Stiler, Metallkraft, Luna, FMB, Imet, Cosen, Macc, TOP, Fenes, Dedra, Meba, Knuth, Most, MEP, Hydmech, Optimum, Karmetal i wielu innych.

Wsłuchując się w potrzeby naszych klientów od samego początku staraliśmy się stworzyć produkt najwyższej jakości, zachowując przy tym jego przystępną cenę. Ponoć jest to niemożliwe, nam się udało!

 

Dlaczego my?

 • nasz zespół tworzą pasjonaci;
 • jako autoryzowany dystrybutor przecinarek taśmowych sami testujemy produkowane przez nas piły taśmowe;
 • w naszym sklepie nie musisz rejestrować konta. Proces zamówienia uprościliśmy do minimum;
 • nigdy nie wysyłamy reklam (spamu) do naszych klientów, ani nie wydzwaniamy z ofertą. To Ty decydujesz o swoim zainteresowaniu, nie my;
 • jeśli masz pytania, skontaktuj się z naszą infolinią, chętnie pomożemy dobrać Ci odpowiednią piłę taśmową.

 

Nasza oferta:

 • Bimetalowe piły taśmowe do cięcia metalu

  Bimetalowe piły taśmowe do cięcia metalu

  Nasze bimetalowe piły taśmowe posiadają zróżnicowane zastosowanie. Sprawdzają się przy cięciu materiałów pełnych, kształtowników, rur, profili, czy materiałów trudnych w obróbce. Szeroka gama podziałek zębów umożliwia cięcie materiału o różnorodnych rozmiarach, zarówno pojedynczo jak i w pakietach. Dzięki profesjonalnej obsłudze linii produkcyjnej oraz ciągłej kontroli jakości piły posiadają następujące zalety: -wyższa prędkość cięcia w porównaniu do standardowych pił taśmowych; -krótszy czas cięcia; -dłuższy czas eksploatacji taśmy; -wzrost dokładności cięcia.

 • Piły taśmowe do cięcia drewna

  Piły taśmowe do cięcia drewna

  Dzięki szerokiemu zakresowi rozmiarów, zwiększonej trwałości rozwiedzenia oraz indukcyjnie hartowanemu uzębieniu znakomicie sprawdzą się podczas cięcia wszystkich rodzajów drewna (w tym drewna twardego i miękkiego) zarówno wzdłuż, jak i w poprzek włókien. Doskonała wydajność cięcia pozwala dodatkowo stosować je do przecinania sklejek, płyt wiórowych, paździerzowych oraz pozostałych materiałów drewnopochodnych.

 • Chłodziwa do przecinarek taśmowych i obrabiarek do metalu

  Chłodziwa do przecinarek taśmowych i obrabiarek do metalu

  Stosowanie chłodziwa pomaga utrzymać właściwą temperaturę w procesie obróbki. Posiada właściwości smarujące, powodując tym samym zmniejszenie oporów tarcia. Usprawnia odprowadzanie wiórów oraz zabezpiecza przed korozją. Znacznie przedłuża żywotność narzędzi.